O NÁS

INVEX TRADE s. r. o. vznikla z lásky k športu a k vášni obchodovať.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom obchodnom trhu od roku 2008 a prioritne sa venujeme internetovému predaju v segmente fitness zariadení a posilňovacích strojov. Máme tisíce spokojných klientov z našich e-shopov www.fitness-store.sk, www.profi-fitness.sk, www.gymstick.sk, www.cyklohracky-puky.sk, www.babypalace.sk.

Sme presvedčení, že lásku k športu a pohybu vôbec je potrebné pestovať od útleho veku. A zároveň si ešte veľmi dobre pamätáme radosť z každej hračky, ktorú sme dostali. Z týchto dôvodov sa snažíme rodičom a ich ratolestiam ponúknuť širokú škálu produktov, ktoré sú im v tomto nápomocné a ktoré by si ich detičky obľúbili a tým aj radi používali. Preto, že nám v prvom rade záleží na bezpečnosti, ponúkame len produkty od renomovaných výrobcov, ktorí sú garanciou dlhoročnej kvality a spĺňajú všetky bezpečnostné požiadavky.

V ponuke máme cyklohračky od nemeckej spoločnosti PUKY, ktorá je európskym lídrom v tejto oblasti a je priekopníkom v bezpečnosti detských výrobkov. Každý výrobok ponúka vysoko kvalitné bezpečnostné vybavenie, ktoré prechádza kontrolou nezávislého ústavu.

Taktiež výrobky španielskej firmy INJUSA sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia a cenovou prístupnosťou. Zároveň samozrejme spĺňajú všetky bezpečnostné nároky.

Vynikajúcim prostriedkom na relaxáciu a vybitie tej neskutočnej energie, ktoré majú naše deti, je trampolína. Je samozrejmosťou, že všetky majú bezpečnostné certifikáty svedčiace o ich kvalite.

Sortiment dopĺňame aj niečím pre budúce gazdinky a mamičky. Sú to najmä detské kuchynky a domčeky pre bábiky od americkej spoločnosti KidKraft.

Zároveň je možné časť našej ponuky vidieť a vyskúšať aj v našej predajni v Prievidzi. Predajňa zároveň slúži aj ako výdajné miesto internetového obchodu a nachádza sa na ulici A. Hlinku č.27. Telefónne číslo do predajne je 046/54881028. Zároveň Vám ochotne zodpovieme všetky Vaše otázky ohľadne sortimentu ponúkaného na našom internetovom obchode na tf. č. 0903 525 900.

Je našou úprimnou snahou plniť detské sny.

BABY MIXBABY ONOBestwayINJUSAKidKraftPUKYSpartanToyzWeeRide
© 2014 - 2019 BabyPalace.sk | Všetky práva vyhradené.